Elektryk Koziegłowy - fotowoltaika

  • Start
  • Elektryk Koziegłowy

Elektryk Koziegłowy

W naszej firmie mamy uprawnienia SEP, co oznacza, że możemy zajmować się montażem instalacji elektrycznych, a także fotowoltaiki. Wykonujemy również inne usługi na przykład naprawy domofonów czy wymiany oświetlenia zewnętrznego. Gwarantujemy bezpłatną wycenę oraz możliwie najszybszą realizację. Głównym obszarem naszej działalności jest Poznań, ale współpracujemy też z Klientami z okolicznych miejscowości takich jak Koziegłowy. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy doświadczonego elektryka!

Jako doświadczeni elektrycy dysponujemy uprawnieniami SEP, co oznacza, że możemy zajmować się montażem instalacji elektrycznych, a także fotowoltaiki. Wykonujemy również inne usługi na przykład naprawy domofonów czy wymiany oświetlenia zewnętrznego. Gwarantujemy bezpłatną wycenę oraz możliwie najszybszą realizację. Głównym obszarem naszej działalności jest Poznań, ale współpracujemy też z Klientami z okolicznych miejscowości takich jak Koziegłowy. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy doświadczonego elektryka!

Fotowoltaika: Koziegłowy i okolice

Klientom z Koziegłów oferujemy — oprócz prac związanych z elektryką — także projektowanie, wycenę i montaż fotowoltaiki. Energia ze słońca, zwana też "zielonym prądem" to opłacalne, ekologiczne źródło mocy potrzebnej do zasilenia domowych urządzeń, w tym np. pompy ciepła czy ogrzewania elektrycznego. Korzystając z fotowoltaiki, przyczyniasz się do zmniejszania emisji szkodliwych substancji oraz lepszej jakości powietrza. Jeżeli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem — zapraszamy do skorzystania z pomocy naszego elektryka.

Skorzystaj z usług elektryka w Koziegłowach

Jeżeli masz problem z instalacją eklektyczną, która iskrzy, nie działa, często się wyłącza lub właśnie budujesz dom i planujesz zmienić położenie gniazdek, zapraszamy do kontaktu. Nasi elektrycy zajmą się wszelkimi niezbędnymi pracami i wykonają je solidnie oraz zgodnie ze sztuką. Skontaktuj się z nami także, jeżeli planujesz założyć przy domu fotowoltaikę. Zadzwoń do nas, a my dojedziemy we wskazane miejsce na terenie Koziegłów.

Realizacje:

Instalacja fotowltaiczna w Koziegłowach, panele: Longi Solar, falownik: Foxess, moc instalacji 6,3kW

Fotowoltaika Koziegłowy Fotowoltaika Koziegłowy Fotowoltaika Koziegłowy Fotowoltaika Koziegłowy

Sprawdź pozostałe lokalizacje, w których działamy!